26 квітня 2024 р.

Сергій П'яніщук: Про підсумки роботи голови, апарату районної ради та депутатського корпусу за період з листопада 2018 по листопад 2019 років

Шановні депутати та запрошені!

Минув 4-й рік діяльності Чечельницької районної ради 7-го скликання після проведених виборів до місцевих рад у жовтні 2015 року за пропорційною виборчою системою за виборчими списками місцевих організацій політичних партій.

За підсумками згаданих виборів було обрано 26 депутатів районної ради, які представляють 6 політичних партій.

Із складу обраних депутатів до районної ради було сформовано 2 фракції, Президію та  4 постійних комісії районної ради для розгляду профільних питань.

Відповідно до пункту 17 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та планів роботи районної ради на період четвертого року діяльності після згаданих виборів дозвольте поінформувати вас про підсумки роботи голови, апарату районної ради та депутатського корпусу за період з листопада 2018 по листопад 2019 років.

Підсумки згаданої річної діяльності – це результати спільної колективної праці голови, виконавчого апарату районної ради, кожного окремого депутата, постійних комісій районної ради у тісній співпраці з районною державною адміністрацією, сільськими та селищною радами, підприємствами, установами, громадськими організаціями та політичними партіями.

У своїй діяльності протягом звітного періоду я, як голова районної ради, виконавчий апарат, постійні комісії та депутати районної ради керувалися Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими законодавчими та нормативними актами, затвердженим регламентом та перспективними планами роботи  районної ради.

Основними в роботі керівництва ради, постійних комісій, усього депутатського корпусу, як і раніше, були такі напрями:

- забезпечення успішного виконання Програми економічного і соціального розвитку району та  цільових програм з інших питань;

- здійснення контролю за раціональним використанням бюджетних коштів;

- утвердження місцевого самоврядування та демократичних суспільних відносин;

- забезпечення соціального захисту населення.

(Повний тект виступу голови районної ради Сергія П'яніщука можна переглянути Т/upload/files/%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82/%D0%97%D0%B2%D1%96%D1%82_2019%20.docxУТ)