Назви організацій, керівники та номера телефонів Чечельницького району

 

                                    ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА   РАЙОННА  РАДА
Голова районної Ради
П'ЯНІЩУК
Сергій Вікторович
Т.р. 2-25-09
 
Заступник голови районної Ради
КРУК
Наталія Анатоліївна
Т.р. 2-11-73
 
Керуючий справами виконавчого апарату
ЛИСЕНКО
Ганна Миколаївна
Т.р. 2-18-44
 
Начальник відділу організаційного  та  методичного  забезпечення  діяльності
 
Т.р.  2-18-44
 
Начальник загального відділу
      КРИВІЦЬКА
    Ірина Олександрівна
                  Т.р. 2-23-77
 
Головний  консультант ради
 
 
Оператор  комп’ютерного  набору
ШКУРАТОВА
Світлана  Анатоліївна
Т.р. 2-23-40
 
Головний  бухгалтер
РИМАРЧУК
Валентина  Анатоліївна
Т.р.2-15-69
 
Завідувач  районним  трудовим  архівом
        МАЗУРЕНКО
Ніна  Іванівна
                   Т.р.2-22-54
 
Комендант  адмінбудинку
ЖМУРКО
Михайло Олексійович
Т.р.2-23-77
 
Водій
ЛОГУНКОВ
Володимир  Олександрович
Т.р.2-14-72
 
 
ВІДДІЛИ,  СЛУЖБИ,  УПРАВЛІННЯ
 
Районний відділ статистики
Начальник  відділу
ПОЛІЩУК
Наталія  Анатолівна
Т.р. 2-18-65
Т.б.2-12-97
 
 
Управління Державного казначейства  у Чечельницькому  районі
Начальник  відділу
 
Т.р. 2-12-45
 
Заступник начальника – начальник відділу видатків
РЕШЕТНИК
Людмила Іванівна
Т.р. 2-19-57
 
Головний  казначей
 
Т.р. 2-19-57
 
Головний бухгалтер
ГЕРИЧ
Оксана Анатоліївна
Т.р. 2-12-45
 
Бершадська міжрайонна державна податкова інспекція
Чечельницьке  відділення
Начальник
 
Т.р. 2-24-04
Т.б. 2-24-59
    
 
Відділ  податків  та  зборів  з  юридичних  осіб
 
 
 
Т.р. 2-13-37
 
 
Головний державний  податковий  ревізор-ін-спектор відділу оподат-кування фізичних осіб
ІВАСЮК
Петро Ярославович
Т.р.  2-15-40
 
 
Відділ Держземагенства
Начальник  відділу 
КОХАНОВСЬКИЙ
Олег  Валерійович
Т.р. 2-15-70
 
Головний спеціаліст
ЛЕМІШЕВСЬКА
Т.р. 2-15-70
 
Головний спеціаліст-бухгалтер
ГАНДЗЮК
Іван  Данилович
Т.р. 2-15-70
 
Провідний спеціаліст
В А К А Н С І Я
 
Спеціаліст  І категорії
ГУРЕНКО
Олег Валерійович
Т.р. 2-15-70
 
Провідний  спеціаліст
 
Т.р. 2-15-70
 
Спеціаліст І категорії
ЛЕМІШЕВСЬКА
Марина  Олексіївна
Т.р. 2-15-70
            
Спеціаліст  ІІ категорії
МАТИЩУК
Оксана  Михайлівна
Т.р. 2-15-70
 
Спеціаліст І категорії
КОЗЕРЕНКО
Андрій  Григорович
Т.р. 2-15-70
 
Спеціаліст  І категорії
 
ШЕПІТКО
Володимир  Іванович
Т.р. 2-15-70
 
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Начальник  центру
 
 
 
ФАРЕНЮК
Тетяна Петрівна
 
Т.р. 2-11-75
 
Головний спеціаліст,  головний бухгалтер
 
 
Т.р.  2-11-75
 
Спеціаліст  І категорії
ДОРОЖАНСЬКА
Наталія Олегівна
Т.р.  2-11-75
 
 
Управління Пенсійного  фонду  України  у Чечельницькому  районі
Начальник  управління Пенсійного  фонду  України  у Чечельницькому  р-ні
ІВАНОВА
Людмила  Сергіївна
Т.р. 2-10-38
 
В.О. заступника начальника управління – начальник відділу з призначення пенсій
РОЗДОБУДЬКО
Тетяна  Петрівна
Т.р. 2-11-78
 
Заступник начальника-начальник відділу доходів
СТОРОЖУК
Людмила  Василівна
Т.р. 2-11-45
 
Начальник  відділу персоніфікованого обліку та інформаційних  систем
МАРТИНЮК
Олена  Вікторівна
Т.р. 2-11-86
 
Головний  бухгалтер
 
Т.р. 2-19-71
 
Головний спеціаліст з організаційно-інформаційної  роботи
КОРЧАКА
Надія  Олександрівна
Т.р. 2-12-51
 
Спеціаліст І категорії  відділу з призначення  пенсій
 
Т.р. 2-14-89
 
 
УПРАВЛІННЯ  ЮСТИЦІЇ
Начальник  управління
ПРИЛУЦЬКА
Любов  Петрівна
Т.р. 2-12-64
 
Начальник  РВ  ЗАГС
МОЦНА
Тамара  Миколаївна
Т.р. 2-12-64
 
Консультант  ДНК
 
Т.р. 2-11-95
 
Начальник  держав. виконавчої служби
БУНИЧ
Вадим
Т.р. 2-12-69
Т.б. 2-21-90
 
 
Чечельницький РВ УМВС
Начальник
БАСАЛИГА 
Роман Іванович
Т.р. 2-22-02
Т.р.  2-24-02
В.о. Першого заступника начальника  по  оперативній роботі
ПЕРЦАТІЙ
Сергій  Вікторович
Т.р. 2-22-02
Т.р.  2-24-02
 
В.о. Заступника начальника  по  громадській  безпеці
БАДЬОРКО
Сергій  Петрович
Т.р. 2-22-02
Т.р.  2-24-02
Заступник  начальника  по  слідству
 
ЯБЛОНСЬКИЙ
Олександр Васильович
Т.р. 2-12-02
 Т.р.  2-24-02
      
В.о. Заступника  начальника  з  кадрового  забезпечення
 
ТОРУЛЬКО 
Володимир Миколайович
Т.р. 2-24-00
 Т.р.  2-24-02
Комунальний заклад «Чечельницька центральна районна лікарня»
Головний лікар
МОГИЛА 
Сергій  Миколайович
Т.р. 2-11-03
 
Приймальна
Поліклініка
ПОЛІЩУК
Ніна  Михайлівна
Т.р. 2-11-43
Т.р. 2-17-53
 
Заступник головного лікаря  по ВТЕК
 
Т.р. 2-16-67
 
Заступник головного лікаря
БУРТОВИЙ
Іван Федорович
Т.р. 2-14-03
 
Заступник головного лікаря по  мед . обслуго-вуванню  населення
КОВАЛЬ
Віктор  Андрійович
Т.р. 2-12-02
 
Статкабінет
ПАЦАР
Федір Іванович
             Т.р. 2-15-03
 
Бухгалтерія
ЛЕМЕЦЬ
Тетяна Петрівна
             Т.р. 2-14-03
        
 
Інші установи та організації
 
Головний  державний санітарний лікар району
 
Т.р.2-14-82
 Т.б. 2-18-72
 
Головний ветеренарний лікар  району
 
Т.р.2-16-36
 Т.б. 2-18-96
 
Чечельницький райвійськомат
 
ТРОСТЯНЕЦЬ
 
 
 
    Т.р. 2-10-56
   Код. 8-243
Т.р. 2-24-40
Черг. 2-24-60
Ольгопільське ПТУ-35
 
   Т.р. 2-71-05
   Т.б. 2-74-05
     
Директор  районного центру зайнятості
Начальник  відділу  бухгалтерського  обліку
Начальник відділу надання  соціальних  послуг
КОТЕНКО
Олена Миколаївна
Т.р. 2-22-46
 
 
Т.р. 2-17-45
 
ОНЧЕВ
Іван  Федорович
Т.р. 2-23-82
 
Начальник служби державного пожежного нагляду Чечельницького р-у
 
Т.р. 2-13-54
 
Інспекція по заготівлі та якості сільгосппродукції
ХИМИЧ
 Олександр  Євдокимович
Т.р. 2-12-07
 
 
Чечельницька райспоживспілка
ЛЕСИК
Валентин Іванович
Т.р. 2-10-64
 
Прокуратура Чечельницькогор –у
Слідчий прокуратури
 
Приймальна
 
Т.р. 2-13-48
 
СТАНІСЛАВЧУК
Тимофій  Васильович
Т.р. 2-24-88
 
 
Т.р. 2-23-55
Голова районного суду
МОЦНИЙ
Валерій Степанович
Т.р. 2-24-36
 
Секретар
2-25-46
Чечельницька районна нотаріальна контора
            СТЕЦЮК
Сергій  Петрович
    Т.р. 2- 11-95
 
Приватний  нотаріус
МІЛЬКО
Анатолій  Михайлович
 
НАСК “ Оранта “
 
Т.р. 2-10-47
 
ВАТ “Аптечне
підприємство “Медприпарати “
ЩЕРБАТА
Любов  Антонівна
Т.р. 2-23-04
Т.б. 2-22-04
 
Редакція газети “Чечельницький вісник» Редактор
 
Зав. відділом
 
Бухгалтер
ДЯКОВ
Петро  Сергійович
Т.р. 2-23-37
Т.б. 2-25-37
 
 
Т.р.  2-25-37
 
Т.р.  2-25-37
 
Державне мисливське товариство
МОЛДОВАН
Олександр  Іванович
Т.р. 2-14-46
Т.б. 2-12-90
Комбінат комунальних підприємств
ГУТА
Олександр 
Т.р. 2-14-57
Т.б. 2-10-58
 
Голова Чечельницького профспілкового об”єднання працівників агропромислового комплексу
 
КОЛІСНИК
Юхим Іванович
 
Т.р. 2-15-63
Т.б. 2-19-61
 
ВАТ “ Вінниця-газ “Чечельницьке управління газового господарства
 
МАРЧУК
Сергій Петрович
 
Т.р. 2-74-04
Т.б. 2-71-04
ВАТ “ Вінниця-паливо “
ШУМИЛО
Сергій Іванович
Т.р. 2-11-60
 
ВАТ “Державний ощадний банк України , Чельницьке відділення № 2930”
ПІРНИКОЗА
Аліна Петрівна
Т.р. 2-13-36
Т.б. 2-10-46
 
Районний будинок дитячої творчості
СИТНИК
Світлана  Михайлівна
Т.р. 2- 13-44
 
Чечельницький виховний дошкільний заклад             
      “ Веселка “
 
ШЕВЧУК
Наталія Анатолівна
 
Т.р. 2-11-93
Насіннєва станція
          БОРОДАЙ
Ніна Станіславівна
    Т.р. 2-23-09
 
Голова спілки ветеранів
МАЗУРИК
Станіслав Васильович
 
Т.д. 2-24-46
 
 
ПІДПРИЄМСТВА
ПРОМИСЛОВОСТІ, ТРАНСПОРТУ, ЗВ”ЯЗКУ
Державне підприємство Чечельницький спиртовий завод
Прийомна
Прохідна
 
Т.р. 2-20-44
Т.б. 2-14-56
 
 
Т.р. 2-17-95
 
Т.р. 2-10-89
Товариство з обмеже-ною відповідальністю             “Чечельницький молочний завод “
 
 
Прохідна
Т.р.2-25-47
Т.б. 2-25-80
 
Т.р. 2-25-11
ВАТ Чечельницьке РП “ Агромаш “
ГИБАЛО
Віталія  Владиславівна
Т.р. 2-25-42
Т.б. 2-21-74
 
Приймальна
2-13-78
ВАТ АК Вінницяобленерго  “СО Чечельницькі електричні мережі”
СТРИМБА
Ігор  Павлович
Т.р. 2-13-68
Т.б. 2-10-08
 
Комунальне підприємство Чечельницької районної друкарні
СПІВАК
Галина  Ярославівна
     Т.р. 2-18-82
Т.б. 2-19-44
 
Чечельницький  ВуПЗ
 
Т.р. 2-11-35
2-18-35
Чечельницький цех електрозв’язку  №14
    
   Т.р. 2-14-44
Т.б. 2-24-05
 
 
Філія “Чечельницький райавтодор” дочірнього підприємства “Вінницький облавтодор” ВАТ “Державної акціонерної компанії “Авто-мобільні дороги України”.
 
 
ДІХТЯР
Олексаедр
Якович
 
 
Т.р. 2-14-37
Т.б. 2-18-37
 
ТОВ “ Чечельницьке агропромислове підпри-ємство      “ Райагробуд “
ВІВЧАРУК
Василь Миколайович
Т.р. 2-21-62
Т.б. 2-10-90
 
 
ВАТ “ Райагрохім “
 
ГОЛУБ
Іван Дмитрович
   Т.р. 2-19-48
Т.б. 2-13-71
 
Чечельницьке відділення банку “ Аваль “
КОЗИРЕНКО
Олександр Володимирович
Т.р. 2-24-30
 
 
ВНФ “ Полімергаз “
 
СОЛОМКО
Володимир Юхимович
 
Т.р. 2-19-37
Т.б. 2-16-48
 
Чечельницьке державне лісове господарство
ДЯЧЕНКО
Валерій Миколайович
Т.р. 2-16-33
 
 
 
 
Автостанція
ЯВДОНИЧ
Настя  Петрівна
Т.р. 2-10-00
 
 
 
                                                   

 
Перелік  агроформувань
Чечельницького  району
 
п/п
Назва  господарства
Прізвище, ім’я, по батькові
Службовий телефон
1
2
3
4
1
СТОВ  АФ “Вербка”с.Вербка
Гончаренко  Роман  Васильович
2-45-43
2
ТОВ  “Ободівський  цукор”с.Б.Камінь
Складаний  Юрій  Миколайович
2-27-43
3
ПП  МТС  “Берізки” с.Берізки
Гричулевич  Анатолій  Петрович
2-47-46
4
ПСП  “Поділля”  с.Демівка
Левадний  Олександр  Анатолійович
2-43-43
5
ТОВ “Стратіївський огрорезерв”  с.Стратіївка
Чернега  Борис  Федорович
2-12-60
6
СТОВ  АФ “Ольгопіль”
 с. Ольгопіль
Каленич  Павло  Євгенійович
2-70-83
7
ТОВ “Україна – О”с.Каташин
Федчишен  Михайло  Опанасович
2-51-34
8
СТОВ  “Прогрес”с.Куренівка
Лесик  Валентин Іванович
2-24-80
9
ПСП “Чечельницьке”смт.Чечельник
Гуренко Валерій  Лаврентійович
2-19-83
10
ПСП “Шевченка”смт.Чечельник
Козбан  Іван  Володимирович
2-15-33
11
ТОВ “Чечель”смт.Чечельник
Рекеда Юрій Дмитрович
2-23-87
12
ТОВ “Агро-Інвест”  с.Бондурівка
Микуло  Микола  Васильович
2-56-42
13
ФГ  “Гулове”
Стащенко  Андрій  Андрійович
2-47-67
14
ФГ  “Поділля Інвест”
Валькований  Валентин  Леонідович
2-41-43
 
 
 

 
СПИСОК  КЕРІВНИКІВ
ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ
 
 
пп
Назва ради
Прізвище, ім"я, по батькові
голови та секретаря ради
Робочий телефон
1.
Берізко-Чечельницька
Гричулевич Лідія Володимирівна
Титомир Надія Володимирівна
2-47-42
2-47-31
 
 
 
 
2.
Білокамінська
                                                                                         Фурман Володимир Афанасійович
Ситник Наталія Володимирівна
2-55-39
2-55-42
3.
Бондурівська
 
Кифоренко Ганна Миколаївна
2-56-42
2-56-45
4.
Бритавська
Жовтяк Віктор Григорович
Мураховська Лариса Степанівна
 
2-57-42
2-57-31
5.
Вербська
Блиндур Сергій Андрійович
Благодір Марія Іванівна         Бухг.2-45-45
2-45-42
2-45-11
 
6.
Демівська
Бевзюк Олександр Васильович
Бевзюк Надія Семенівна
2-43-42
2-43-31
7.
Каташинська
 
 Плахотна Галина Анатоліївна
 
2-63-42
2-63-31
8.
Куренівська
Пипко Микола Степанович
Таранець Олена Павлівна
2-61-42
2-61-42
9.
Лузька
Голоднюк Василь Іванович
Гальчинська Лідія Іванівна
2-65-42
2-65-31
10
Любомирська
Дзиговський Леонід Олександрович
Смішко Надія  Петрівна
2-69-42
2-69-31
11
Ольгопільська
 
Козоріз Петро Володимирович
Бурбело Галина Василівна        Бухг.2-71-02         
2-72-02
2-73-02
 
12
Рогізківська
Олійник Василь Михайлович
Олійник Раїса Василівна      Бухг.2-41-31
 
2-41-42
2-41-37
 
 
13
Стратіївська
Ланецький Володимир Іванович
Поліщук Валентина Володимир. Б.2-49-31
2-49-42
2-49-42
14
Тартацька
Гоменюк Віктор Олексійович
Павлишина Олена Степанівна Бухг.2-11-17
 
2-22-42
2-81-17
 
 
15
Червоногребельська
Катеринич Віктор Васильович
Макарівська Наталія Степанівна
2-66-42
2-66-87
  16.
 
Чечельницька селищна рада
Савинецький Валерій Андрійович         
         Бухг.2-13-41
Шестаківська О.Ф.  2-22-79
 
2-10-69
2-21-69
 
 
 
 
 
  
Форма зворотнього зв'язку