Центр надання адміністративних послуг


По надання адміністративних послуг в районі

На виконання  Закону України від 6 вересня 2012 року № 5203-VI«Про адміністративні послуги», соціальних ініціатив Президента України, доручення голови Вінницької обласної державної адміністрації від 04.02.2013 року № 01-1-14/694,розпорядження голови райдержадміністрації № 220 від 22.07.2013р.в районі створено Центр надання адміністративних послуг.

            Центр надання адміністративних послуг (далі – Центр) – це постійно діючий робочий орган райдержадміністрації, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб'єктами надання адміністративних послуг.

      Основною метою роботи центру є створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та суб’єктами господарювання якісних адміністративних послуг,організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень, підвищення комфортності отримання заявниками адміністративних послуг, протидії корупції, ліквідації посередницьких послуг при наданні адміністративних послуг, підвищення поінформованості заявників про порядок, способи та умови отримання адміністративних послуг.

            Звернутися в Центр може будь-який громадянин, зацікавлений в отриманні тієї чи іншої адміністративної послуги. При цьому йому не доведеться бігати по великій кількості бюрократичних установ, розташованих в різних місцях. Всі необхідні адмінпослуги йому нададуть тут, в межах одного приміщення, де він зможе витративши мінімальну кількість часу, потрапити на прийом до державного адміністратора. Все, що потрібно відвідувачу, це подати заяву та додати необхідні документи, потім у встановлений термін прийти ще раз - за отриманням дозвільного документа, довідки, узгодження, тощо.

       

   Працівники Центру нададуть громадянам повну інформацію про перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, вартості чи безоплатності процедури, терміну прийняття рішення, переліку адміністративних органів, уповноважених вирішувати питання, яке цікавить заявника.

Розпорядженням голови райдержадміністрації № 394 від 31.12.2013 р.  затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр.

      Складовою частиною Центру надання адміністративних послуг є Дозвільний центр, створений відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

          Приміщення Центру облаштоване відповідно до потреб мешканців району: створено умови для написання заяв, розміщено інформаційні матеріали та інші.

          Основними принципами в роботі з відвідувачами в Центрі є ввічливе ставлення до кожного відвідувача, розуміння проблем з якими звертається до нього відвідувачі, прагнення максимально швидко знайти їх рішення.

          Діяльність Центру надання адміністративних послуг постійно вдосконалюватиметься. Ми прагнемо зробити його роботу максимально ефективною та зручною для кожного відвідувача.

          Запрошуємо до Центру надання адміністративних послуг, який розміщується за адресою: вул. 50 – років СРСР, 2, смт Чечельник.

            Графік роботи центру:

          Понеділок -08.00-15.00

          Вівторок - 08.00-20.00

          Середа - 08.00-15.00

          Четвер - 08.00-20.00

          П’ятниця –08.00-15.00

          Субота - 08.00-15.00

Керівник Центру надання адміністративних послуг – Савчук Віталій Володимирович.

Завідувач сектору Центру надання адміністративних послуг, державний адміністратор - Заболотний Ігор Валерійович.

тел. 2-13-56

 

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Чечельницької районної державної адміністрації

 

ПЕРЕЛІК адміністративних послуг органів виконавчої влади,  які надаються через центр надання адміністративних послуг Чечельницької районної державної адміністрації

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Чечельницької райдержадміністрації  

ПОЛОЖЕННЯ про Центр надання адміністративних послуг

Регламент Центру надання адміністративних послуг