Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
20 жовтня 2020 р.

Галузь освіти

Довідка

про роботу відділу освіти Чечельницької райдержадміністрації

за І квартал 2020року

 

Станом на 01.04.2020 року мережа освітніх закладів складає:  17 закладів загальної середньої освіти, із них 7 – СЗШ І-ІІІ ступенів, 1 НВК І-ІІІ ст., 7 – СЗШ І-ІІ ступенів, 2 НВК І-ІІ ст., в яких навчається 1818 учнів; всього ДНЗ – 17, з них 14 функціонують окремо та 3 в складі НВК, в них виховуються 578 дітей; 3 позашкільні заклади (СЮН, ДЮСШ, БДТ ) – 1148 гуртківців.

Діють Стратіївський НВК І-ІІІ ст. «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», Любомирський НВК І-ІІ ст. «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» та Жабокрицький навчально-виховний комплекс «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти».

Охопленість різними формами дошкільної освіти дітей від 3 до 6 в районі становить 94%, а дітей від 5 до 6 років – 100 %.

Педагогічну діяльність у 14 закладах дошкільної освіти здійснюють 67 педагогів: 13 директорів закладів дошкільної освіти, 2 вихователі-методисти, 43 вихователі, 7 музичних керівників, 1 практичний психолог.

Освітній процес у закладах освіти забезпечують 294 вчителів, 91% мають вищу освіту, майже 2 % продовжують навчання у закладах вищої освіти. Вищу кваліфікаційну категорію мають 15% педагогічних працівників, І категорію – 42 %. Педагогічні звання учитель-методист та старший учитель мають 16% вчителів.

Кількість практичних психологів – 6, у т.ч., у ЗНЗ – 5, у ДНЗ – 1; соціальних педагогів – 5.

Усі заклади освіти забезпечені комп’ютерною технікою. Вихід до мережі Інтернет мають 17 (100%) закладів освіти району, у тому числі: швидкісний – 6 закладів, за рахунок мобільного зв’язку – 11 закладів.

Відділом освіти забезпечено внесення закладами освіти району первинних даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Наявні 5 шкільних автобусів. Організовано підвіз 170 учнів – 100% від потреби.

Наявні медичні кабінети у 7 закладах освіти району. У решті шкіл медичне обслуговування учнів здійснюється працівниками місцевих фельдшерсько-акушерських пунктів.

Функціонують 6 спортивних зали при закладах освіти та 1 в ДЮСШ, 7 пристосованих приміщень для занять з фізичної культури, 37 спортивних майданчиків.

Протягом І кварталу 2020 року відділ освіти працював згідно з річним планом роботи.

Проведено наради з керівниками закладів освіти.

12 лютого 2020 року під керівництвом начальника відділу освіти Деменчук Г.В. відбулася нарада керівників закладів освіти району за участю начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Бершадського міжрайонного Управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Покотило Ю.О., фельдшера відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Бершадського міжрайонного Управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Пастух Т.А., директора КУ «Чечельницький РМЦ» Савчук М.Ф. Розглянуто наступні питання: про дотримання вимог щодо ведення ділової документації в закладах освіти; про забезпечення виконання плану курсової підготовки в закладах освіти; про реєстрацію випускників ЗЗСО для проходження ЗНО у 2020 році та пробному ЗНО; про функціонування сайтів закладів освіти; про заходи щодо поліпшення стану пожежної  безпеки, охорони праці в закладах освіти та профілактики травматизму серед учнів, вихованців.

У лютому проведено районний конкурс вчительської та учнівської творчості “Проліски надії – 2020”.

У березні проведено моніторинг реєстрації випускників на ЗНО – 2020. Відбулося формування та відправлення комплектів реєстраційних документів до Вінницького РЦОЯО. Із 69 випускників 11 класів зареєструвалися на проходження  зовнішнього оцінювання 68 учасників.

Протягом лютого-березня 2020 року проходила реєстрація на пробне ЗНО-2020  року. Із 68 випускників 11 класів зареєструвалися на проходження пробного зовнішнього оцінювання 62 учасника та 14 учнів з 10 класів. Базовою школою для проведення пробного ЗНО визначено КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1» (директор Ярославська С.П.).

З 12 березня  2020 року, у зв’язку з поширенням загрози захворювання коронавірусом COVID-19, для збереження неперервності освітнього процесу, виконання навчальних планів усі заклади освіти перейшли на навчання з використанням дистанційних технологій. 

На всіх сторінках закладів ЗСО створено розділ «Організація дистанційного навчання».

У квітні дистанційно відбулося засідання районної атестаційної комісії з питань затвердження характеристик.

Заробітна плата працівникам закладів освіти виплачується вчасно.

Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.