19 березня 2024 р.

Звернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани!

Від імені Уряду та від себе особисто звертаюся до Вас з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану!

Досвід учасників бойових дій на території інших держав сьогодні, як ніколи, необхідний для підготовки особового складу військовослужбовців Збройних Сил України, патріотичного виховання майбутніх захисників Батьківщини. Війна навчила Вас цінувати кожний прожитий день, любити рідних, нести відповідальність за майбутнє країни, за долю прийдешніх поколінь.

Військовослужбовців, які виконували свій обов’язок на території інших держав, поважають в українському суспільстві. Ветерани війни в Афганістані – люди, для яких слова «честь» і «гідність» не є порожніми звуками, вони уособлюють для нас мужність, героїзм, дух бойового братерства та взаємодопомоги, вірність присязі та почуття обов’язку.

Почуття справедливості не дозволяє Вам залишатися осторонь суспільно значущих проблем. Ви досі залишаєтеся у строю, бороните незалежність нашої держави, займаєтеся волонтерською діяльністю.

Український народ завжди пам’ятатиме тих, хто загинув у війні в Афганістані, і тих, хто пройшов пекло воєнних конфліктів.

Від імені Уряду та від себе особисто бажаю всім учасникам бойових дій на території інших держав міцного здоров’я і довголіття, достатку, сімейної злагоди та мирного неба!

Прем’єр-міністр України           Володимир ГРОЙСМАН