Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
18 серпня 2019 р.

Звернення керівників району з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
Дорогі ветерани Другої світової війни, шановна громадо району!


Сімдесят чотири роки тому в Європі закінчилася Друга cвітова війна – найстрашніша і найжорстокіша в людській історії. В ці дні ми вклоняємося пам’яті десятків мільйонів загиблих і відзначаємо Перемогу, яку здобули народи антигітлерівської коаліції.

Перемога стала можливою завдяки колосальному напруженню сил народів, їх високому героїзму і нечуваним жертвам. Україна опинилася в самому центрі війни.
Сім мільйонів українців пішли на фронт і героїчно боролися проти нацизму. Багато з них віддали найдорожче – своє життя, здобуваючи перемогу над ворогом.

Вічна слава загиблим, глибока шана ветеранам! Безсмертним є їхній подвиг.

Українці мужньо захищали рідну землю в роки Другої світової війни, українці з честю захищають свою незалежну державу сьогодні. Невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народові для нинішніх воїнів є величний подвиг ветеранів.

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні зичимо нашим шановним ветеранам, усій громаді району мирного неба, добра, благополуччя, міцного здоров’я, злагоди, родинного затишку та віри у славне майбутнє рідної нашої України!

Слава Україні! Героям слава!


Голова райдержадміністрації                                    Голова районної ради
     Сергій ПУСТОВИЙ                                                          Сергій П'ЯНІЩУК


« Повернутись