20 квітня 2024 р.

Звернення керівників району до 76-ої річниці визволення селища від нацистських загарбників

Шановні жителі району!

17 березня 1944 року Чечельник був остаточно звільнений від нацистських окупантів. У цей день фронт Другої світової війни покинув наш мальовничий Подільський куточок. В той історичний для нас момент мир ще не настав, на долю наших земляків чекало чимало випробувань історією, однак Перемога наближалася з кожною хвилиною.

З того пам’ятного дня минуло вже 76 років.

Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках, хто метр за метром, село за селом звільняв Україну від ворога, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув за Батьківщину, за свободу нашого краю.  Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв, які подарували нам право вільно жити на рідній землі.

Нині Україна, як і в роки Другої світової війни, знову змушена відстоювати свою державність. Автономна Республіка Крим та окремі райони Донецької та Луганської областей сьогодні мають статус тимчасово окупованих територій. Щодня тисячі наших співвітчизників, як колись їхні діди та прадіди, вдалині від рідних домівок стримують натиск агресора. І саме тому наше покоління повинно усвідомлювати дорогу ціну, сплачену українським народом за волю.

Цінуймо мир, бережімо стабільність в країні, зміцнюймо єдність і злагоду, не забуваймо тих, хто боронить наш мир та спокій на Східному фронті! Вклонімося ще живим ветеранам Другої світової та помолімося за упокій тих Героїв, які 76 років тому вибороли для нас майбутнє!

Їх подвиг – безцінний. Світла пам’ять полеглим і слава Україні!

З повагою,

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                                  Голова районної ради

Віталій САВЧУК                                                                                Сергій П’ЯНІЩУК