29 березня 2024 р.

Звернення керівництва області, міста та керівників силових структур

02.02.2015

Звернення керівництва області, міста та керівників силових структур до громадськості Вінницької області

Шановні вінничани!

Сьогодні пріоритетне завдання влади та правоохоронних органів – це забезпечення безпеки громадян України. У зв’язку з загостренням ситуації на Сході України, посиленням ризиків терористичних загроз, від яких потерпають ряд областей країни, правоохоронні органи Вінниччини спільно з владою посилюють заходи безпеки в регіоні.
Зокрема, збільшено кількість патрульних нарядів міліції, які на вокзалах, вулицях та громадських місцях проводять перевірки транспорту та громадян з метою унеможливлення перевезення зброї, вибухівки чи інших небезпечних предметів. Просимо вас поставитись до цього з розумінням.
Усі ми спільно, - влада регіону та міста, правоохоронні органи, - разом з громадськістю робитимемо все можливе, аби кожен громадянин почувався безпечно. Разом з тим, закликаємо вас не втрачати пильність, бути особливо уважними в громадських місцях та транспорті.
Просимо вас утриматись від участі у масових заходах та зібраннях задля власної безпеки та допомагати силовим структурам у боротьбі з деструктивними проявами, інформуючи про загрози, вчинення диверсій, провокацій чи терористичних актів.
У разі виявлення підозрілих валіз, транспортних засобів, предметів, залишених без нагляду на тривалий час, а також осіб з підозрілою поведінкою та осіб, які вчиняють протиправні дії або підбурюють до них, - прохання одразу телефонувати за номерами «102», 59-33-22, 59-33-23, 59-42-00 (цілодобові телефони міліції), 53-13-09 (гаряча лінія УСБУ), 67-15-67 (чергова частина прокуратури області).
Наголошуємо, що на даний час ситуація на Вінниччині залишається стабільною та контрольованою. Будемо й надалі відповідальними за кожне своє слово, кожну дію. Лише спільними зусиллями, при взаємній підтримці нам вдасться зберегти спокій у регіоні.
Голова Вінницької ОДА Анатолій Олійник
Голова Вінницької обласної ради Сергій Свитко