26 квітня 2024 р.

Зустріч із очільниками територіальних громад району

05.02.2019

Учора відбулася зустріч голови райдержадміністрації Сергія Пустового та голови районної ради Сергія П’яніщука із очільниками територіальних громад району. Під час зустрічі розглядались актуальні питання району, а саме – реформування медичної та освітньої галузей.

– Закликаю усіх підтримати реформи, які відбуваються у нашій країні. Ми всі вже пересвідчитися, що завдяки програмам «Доступні ліки» і «Гроші йдуть за пацієнтом» медичні послуги стали більш доступні для наших жителів, а лікарі первинної ланки медицини отримали втричі вищу заробітну плату. На часі – реформування сільської медицини. Що ж до освітньої реформи, то нашим першокласникам можна тільки позаздрити. Адже урядова програма «Нова українська школа» дала можливість дітям розвиватися і навчатися у сучасних, гарно умебльованих і оснащених класах. Бюджетна децентралізація дала можливість використовувати кошти місцевих бюджетів задля розвитку громад. Ми можемо мати іще більші можливості, але не використовуємо позитивний досвід – громади району не поспішають об’єднуватися в ОТГ. Тому сьогодні пропоную кожному селищному і сільським головам виділити кошти із вільних залишків бюджетів для підтримки медичної і освітньої галузей району, -  додав голова райдержадміністрації Сергій Пустовий.