25 квітня 2024 р.

Зустріч голови РДА С.Пустового з учасниками АТО

26.02.2016

У середу, 24 лютого, відбулися збори громадської організації «Чечельницька районна спілка ветеранів АТО» за участю голови райдержадміністрації Сергія Пустового. На зборах були присутні мобілізовані учасники АТО із Чечельника, Бондурівки, Червоної Греблі, Вербки, Ольгополя, які написали заяви на вступ до даної громадської організації.

Учасники зібрання обговорили ряд насущних питань щодо лікування, психологічної підтримки, соціальних гарантій мобілізованих та їх сімей.  С.Пустовий спільно із головою громадської організації Ю.Онопольським намітили спільний план дій подальшої співпраці. Актуальним залишається оздоровлення, безкоштовний проїзд, забезпечення дровами і скрапленим газом учасників АТО та харчування їх дітей у навчальних закладах.

Районна спілка ветеранів АТО прийняла рішення провести аналогічні збори в усіх селах району, щоб надати можливість усім мобілізованим вступити до громадської організації та долучитися до обговорення проблем на місцях.