25 квітня 2024 р.

Запрошуємо взяти участь у святкових заходах з нагоди Дня Державного Прапора України та 27-ої річниці незалежності України

21.08.2018

До Дня незалежності України та да Дня Державного Прапора України 22-23 серпня відбудуться урочисті заходи:

22 серпня о 10.00 на центральній площі селища розпочнуться урочисті заходи, нагородження кращих трудівників Чечельниччини.

Увазі чечельничан будуть представлені виставкові експозиції виробів народного мистецтва громад району, виставка короваїв і дідухів, святковий концерт.

О 20.00 біля районного будинку культури відбудеться молодіжна дискотека.

23 серпня о 9.00 – урочиста частина та підняття Державного Прапора України біля Парку пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Покладання квітів та молитва за загиблими воїнами АТО на православному кладовищі.