31 травня 2020 р.

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

07.11.2019

Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України проводить щорічний ХІІІ Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

Мета Конкурсу – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті і подолання історичних міфів.

До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «.avi». Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин, авторський текст має виконуватись українською мовою, а на початку відео роботи має бути чітко вказано назву відеоматеріалу та його авторів. Подані на конкурс роботи не рецензуються та не повертаються, а при використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняти авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу. Крім того, до роботи слід долучити окремим файлом у форматі .doc анкету.

Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net.

Дедлайн подачі робіт: 1 грудня.