26 квітня 2024 р.

Заходи до Міжнародного олімпійського дня

25.06.2013
Щорічно 23 червня проходить святкування Міжнародного Олімпійського дня, до цього дня влаштовують різні спортивні змагання. Олімпійський рух має своїми цілями виховувати молодь за допомогою спорту в дусі кращого взаєморозуміння й дружби, сприяючи, таким чином, створенню кращого й більше спокійного миру.
24 червня  2013 року  на стадіоні селища Чечельник відбувся турнір з футболу серед дітей  2001 року народження.
В змаганнях прийняли участь команди міста Балта, Бершадського та Чечельницького районів.
В зв’язку з недостатньою кількістю гравців даного віку організатори змагань дозволили командам міста Балта та Бершадського районів дозволити грати старшим за віком гравцям, що в загальному результаті і вирішило долю переможців турніру.
 Перше місце в турнірі вибороли футболісти міста Балта, друге Бершадського району третє Чечельницького.
Кращим гравцям турніру з кожної  команди було вручено сувеніри, в нашій команді кращим був  Пустовий Андрій.
Командам було вручено грамоти та кубок.