28 березня 2024 р.

Загинули в боях у зоні АТО

29.07.2014

Прапорщик Блажко Володимир Олексійович, старший лейтенант Дзюбелюк Олександр Миколайович, старший солдат Дмитренко Павло Петрович, старший сержант Соколовський Віктор Іванович трагічно загинули 27 липня внаслідок масованого артилерійського обстрілу прикордонного пункту «Довжанський» на кордоні з Російською Федерацією.

«Висловлюю глибокі співчуття сім'ям загиблих. Моє серце з вами. У ці важкі хвилини прийміть слова смутку і жалю у зв’язку з непоправною втратою. Вічна пам`ять полеглим за волю свого народу!», – висловив співчуття рідним та близьким загиблих голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник.

У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірних синів України. Вічна слава Героям!

Прапорщик Блажко Володимир Олексійович народився 25 червня 1982 року, родом з м. Могилів-Подільський.

Старший лейтенант Дзюбелюк Олександр Миколайович народився 23 липня 1990 року в смт. Нова Ушиця Хмельницької області, навчався в Національній академії Державної прикордонної служби за спеціальністю офіцер управління основними підрозділами охорони державного кордону.

Старший солдат Дмитренко Павло Петрович народився 10 серпня 1970 року в с. Джурин Шаргородського району Вінницької області. Закінчив Мазурівське СПТУ № 38 в 1988 році.

Старший сержант Соколовський Віктор Іванович народився 24 грудня 1986 року в с. Озаринці Могилів-Подільського р-ну Вінницької області. За спеціальністю фельдшер. В 2006 році закінчив Могилів – Подільський медичний коледж.