19 квітня 2024 р.

Заборгованість по сплаті ЄСВ - на контролі

17.12.2018

Протягом 12-13 грудня 2018 року на базі головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області працювала обласна комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка.

За результатами роботи обласної комісії 14.12.2018 року у Чечельницькому районі було проведено засідання районної робочої групи з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Савчука. На засіданні районної робочої групи вирішено провести ретельну роботу з боржниками зі сплати ЄСВ та зобов’язати їх в найкоротші терміни погасити заборгованість.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдкржадміністрації Станіслав Мартинюк