23 квітня 2024 р.

За принципової позиції прокуратури у комунальну власність повернуто земельну ділянку вартістю 5 млн гривень

23.05.2019

Рішенням Чечельницького районного суду Вінницької області від 17.07.2018, яке набрало законної сили, за позовом Бершадської місцевої прокуратури зобов’язано одного із орендарів повернути Чечельницькій селищній раді земельну ділянку промисловості на території смт. Чечельник Вінницької області, площею 3,8236 га, вартістю 5 млн  гривень.

Свою позицію в суді прокуратура обґрунтовувала тим, що одним із орендарів земельної ділянки, яка розташована в смт. Чечельник систематично,  протягом 2013-2017 років, не сплачується орендна плата за користування земельною ділянкою. У зв’язку з цим виникла заборгованість перед державою в сумі 310 тис гривень.

На даний час прокуратурою забезпечено реальне виконання вказаного рішення суду, розірвано договір оренди землі і повернено за актом прийому-передачі Чечельницькій селищній раді opземельну ділянку промисловості площею 3,8236 га, вартістю 5 млн  гривень.

Прокурор Чечельницького відділу Бершадської місцевої прокуратури юрист 1 класу Д.В. Трембовецький