26 квітня 2024 р.

За останній тиждень фахівці Держпродспоживслужби на Вінниччині провели моніторинг виконання протиепідемічних вимог на 1244 об'єктах

15.10.2020

На виконання доручення Прем’єр-міністра України та за результатами селекторної наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із головами обласних та Київської міської державної адміністрації від 20 червня 2020 року спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області проводиться щоденний моніторинг дотримання суб’єктами господарювання вимог тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України щодо профілактики COVID-19.

Так, з 7 по 13 жовтня 2020 року спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області було проведено 1244 моніторингових обстежень:

• Перевірено закладів громадського харчування – 164, з них з порушеннями – 26. Вжито заходів: складено протоколів – 18, направлено приписів щодо усунення недоліків – 8, інформовано органи влади – 9.
  • Перевірено об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 445, з них з порушеннями – 81. Вжито заходів: складено протоколів – 22, направлено приписів щодо усунення недоліків – 31, інформовано органи влади – 12.
  • Перевірено об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 318, з них з порушеннями – 51. Вжито заходів: складено протоколів – 11, направлено приписів щодо усунення недоліків – 16, інформовано органи влади – 7.
  • Проведено 66 перевірок роботи агропродовольчих ринків, з них порушення виявлялись в 25 випадках. Вжито заходів: складено протоколів – 14, направлено приписів щодо усунення недоліків – 6.

З метою висвітлення процесу та результатів перевірок суб’єктів господарювання, проведено 6 перевірок із залученням засобів масової інформації.

Окрім того, впродовж минулого тижня спеціалістами служби проведено 110 перевірок загальноосвітніх та 114 дитячих дошкільних закладів, при цьому у 16 (15 %) ЗОШ та 11 ДНЗ (9,6 %) виявлені порушення вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України щодо профілактики коронавірусної хвороби.

За виявлені порушення притягнуто до адміністративної відповідальності 21 особу, направлено 9 приписів щодо усунення недоліків та 5 інформаційних листів.