25 квітня 2024 р.

За невиконання доручень щодо цивільного захисту громадян посадовці

17.03.2015

За невиконання доручень щодо цивільного захисту громадян посадовці мають нести дисциплінарну відповідальність, - Арсеній Яценюк

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення внести на розгляд Уряду України питання про дисциплінарну відповідальність посадових осіб, винних у невиконанні доручень Уряду щодо цивільного захисту громадян і посиленої боротьби з терористичною загрозою - «до звільнення із займаних посад». Про це він заявив на засіданні Державної комісії з надзвичайних ситуацій у понеділок, 16 березня.
Арсеній Яценюк звернувся до керівників ОДА, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій: «Повний контроль на територіях. Завершення інвентаризації всіх споруд цивільного захисту. Фінансування і придбання лікарських засобів і медичних препаратів».
Глава Уряду наголосив на необхідності забезпечити у всіх областях України роботу системи екстреної допомоги населенню «112», яка наразі успішно працює в Харкові та Львові: «У кожній області телефон «112» повинен працювати як реальна швидка допомога по всіх питаннях, які знаходяться в сфері компетенції відповідних служб».
«Ситуація вкрай складна. Російські терористи і Росія відступати на даному етапі не збираються. І це вимагає відповідальності і організованості від усіх нас. Це вимагає від Міністерства оборони і Генерального штабу приведення до повної бойової готовності Збройних Сил країни. Це вимагає від Служби з надзвичайних ситуацій, кожного керівника в області роботи по забезпеченню цивільного захисту громадян. Це вимагає від Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України і всієї правоохоронної системи боротьби з тероризмом і переслідування кожного, хто зазіхає на життя українців і українську незалежність», - наголосив він.
«Це вимагає відповідальності і дисципліни», - додав Арсеній Яценюк.

Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю ОДА