19 квітня 2024 р.

За 11 місяців чечельничани отримали медикаменти по програмі "Доступні ліки" майже на 600 тис грн

11.12.2018

Про стан впровадження системи реімбурсації в районі проінформував головний лікар НКП «Чечельницький районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Віктор Коваль.

З 5 квітня 2017 року в Чечельницькому районі стартувала Урядова програма “Доступні ліки” для запровадження механізму відшкодування часткової вартості лікарських засобів під час лікування осіб, що хворіють на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та цукровий діабет ІІ типу.

Станом на 1 грудня поточного року  сімейними лікарями було виписано  11 550  рецептів.

Відпущено аптеками  11529  рецептів на загальну суму  593 371  грн.

Найчастіше медикаменти по даній програмі хворі отримували через аптечний заклад Котлінського В.В., розташованого в приміщені районної друкарні (5 322 рецепти).