26 квітня 2024 р.

З резервного фонду районного бюджету виділено 225 тис.грн для карантинних заходів

26.03.2020

У зв’язку  з  введенням  на  території України режиму  надзвичайної  ситуації  перший  заступник  голови  Чечельницької  райдержадміністрації В. Савчук провів позачергове  засідання  районної  комісії  з питань техногенно-екологічної  безпеки та  надзвичайних  ситуацій.  Він  довів  до  присутніх що      відповідно до протоколу №104/02-20 засідання Експертної комісії ДСНС України з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року та Національного класифікатора України 2010, надзвичайна ситуація пов’язана із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби на території України,  спричиненої коронавірусом СОУГО-19 затверджена, як медико-біологічна надзвичайна ситуація, Код 20713, пов’язана з епідемічним спалахом  небезпечних хвороб, державного рівня.

Протоколом  засідання  обласної  комісії  від 25 березня 2020 року  № 12 на  території  Вінницької  області  введено  режим  надзвичайної  ситуації, а карантин продовжено  до 24 квітня. Аналогічне  рішення  прийнято районною  комісією.

Заслухано  головних  лікарів КНП  «Чечельницька ЦРЛ»  Могилу С.М., районного  центру  первинної медико-санітарної  допомоги Коваля В.А.,  селищного  голову   Чечельника  Палісіку  С.А.,  заступника  начальника  Чечельницькоого  відділення  поліції  Токарчука С.Г.

В  районі  постійно  відслідковується  ситуація  з захворюваністю  на  ГРИП та ГРВІ, працівники  поліції слідкують  за  виконанням  громадянами  та  підприємцями  заходів  карантину. Спільно  з  сільськими головами  ведеться  робота  з  громадянами що  прибули з-за кордону.  З резервного  фонду  районного  бюджету  виділено 225 тис.грн для  потреб  медицини та екстрених  служб,  забезпечення працівників засобами  захисту, медикаментами.

Ситуація  є  контрольованою.