Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
31 травня 2020 р.
- До уваги жителів району: для отримання медичної допомоги у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19 діє телефонний номер екстреної меддопомоги 103; - «гаряча лінія» першого заступника голови райдержадміністрації з питань коронавірусу 2-14-63; - на період карантину щоденно чергують: з 7.00 до 19.00 - керівник апарату РДА Ольга Тимофієва (096-361-88-06); з 19.00 до 7.00 - перший заступник голови РДА Віталій Савчук (097-690-28-99); -

З початку року 755 осіб з інвалідністю знайшли роботу за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості

29.11.2019

11 місяців 2019 року у службі зайнятості Вінницької області послуги отримували 2442 безробітних особи з інвалідністю, з яких 755 знайшли підходящу роботу.

 

«Люди з інвалідністю потребують додаткового соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільство. Службою зайнятості приділяється особлива увага та допомога у вирішенні проблем зайнятості та працевлаштування людей з інвалідністю. Щоб забезпечити конкурентоспроможність осіб з інвалідністю на ринку праці служба зайнятості здійснює індивідуальний супровід таких осіб, підбір роботи відбувається з урахуванням висновків МСЕК. Наші новації в роботі спрямовані на удосконалення надання послуг насамперед таким людям. В цьому році ми створили Googlemaps Карту вакансій. В першу чергу був визначений пріоритет: допомогти в пошуку роботи особам з інвалідністю. Перевагою такого сервісу є доступність, швидкість та впевненість у тому, що роботодавець надійний», -зазначає директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

За її словами, роботодавці, які працевлаштовують осіб з інвалідністю на нові робочі місця, можуть скористатися такою послугою служби зайнятості, як компенсаціяєдиного соціального внеску.З початку року на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю ЄСВ працевлаштовані 12 осіб з інвалідністю.

Фахівці служби зайнятості області допомагають зорієнтуватися щодо сфери діяльності, визначитись з ідеєю ведення бізнесу та розробити бізнес-план. В цьому році7 осіб з інвалідністю започаткували власну справу шляхом отримання допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

Протягом січня-листопада 2019 року 212 осіб з інвалідністю пройшли професійне навчання, перепідготовку або підвищили кваліфікацію. Найбільш цікавими професіями для людей з обмеженими можливостями були перукар, кравець, оператор та машиніст (кочегар) котельні, кухар.

Осіб з інвалідністю залучають до громадських та інших робіт тимчасового характеру. У зазначеному періоді участь у таких роботах брали 159 осіб.

Довідково: Станом на 29листопада 2019 року за сприянням Вінницької обласної служби зайнятості продовжують шукати роботу 799безробітних осіб з інвалідністю.

Відділ інформаційної роботи Вінницького ОЦЗ, 55-17-88


« Повернутись