10 липня 2020 р.

З новим парламентом Україна повинна включити «п’яту швидкість» на шляху до розвитку – Президент

29.08.2019

Перші сто днів роботи на посаді Президента України Володимир Зеленський назвав тихою прогулянкою в сутінках на першій швидкості з вимкнутими фарами. Про це він сказав під час звернення з посланням до Верховної Ради України.

«Нещодавно минуло сто днів моєї президентської каденції. Було багато різних оцінок, але повірте: найкритичнішу оцінку я даю сам собі. Цей період можна назвати тихою прогулянкою в сутінках, з вимкненими фарами та на першій швидкості», – заявив Президент.

Володимир Зеленський висловив упевненість, що початок роботи Верховної Ради України ІХ скликання прискорить впровадження позитивних змін у державі.

«Я впевнений, що зараз країна нарешті зможе ввімкнути п’яту швидкість і впевнено рухатися шляхом змін. Я дуже радий, що у нас з’явився парламент, який готовий справді працювати. Не займатися популізмом, не завалювати важливі рішення тисячами безглуздих поправок, а втілювати реальні реформи, яких втомились чекати і громадяни України, і весь цивілізований світ», – наголосив Глава держави.