29 березня 2024 р.

З Днем української писемності та мови!

Шановні жителі району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня української писемності та мови!

Це свято спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та краси.

Це свято направлене на об’єднання нації на шляху до відродження духовності, формування державності, адже саме рідна мова є найбільшим скарбом для кожного народу, ознакою зрілості громадянського суспільства та гідного майбутнього прийдешніх поколінь.

Цього ж дня православна церква вшановує пам'ять святого преподобного Нестора Літописця, укладача літописної «Повісті минулих літ», який був послідовником видатних творців слов’янської писемності Мефодія і Кирила.

Мова – одна із найважливіших ознак нації. Саме вона підтримує національну самосвідомість, любов до рідної землі та повагу до себе. Українська мова увібрала в себе найкращі та найвеличніші здобутки нашого народу.

Бережімо ж і плекаймо рідну мову! Нехай вона буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом.

Щастя вам, добра, нових здобутків на славу Україні!

Голова райдержадміністрації               Голова районної ради
    Сергій Пустовий                                     Сергій П