27 квітня 2024 р.

З 1 вересня в області приймуть дошкільнят 15 нових дитячих садочків

15.08.2013

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк на прес-конференції, яка відбулась 15 липня в департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. Він також зазначив, що до кінця календарного року в області працюватиме вже 41 новий дошкільний заклад.
«Це дасть можливість 1700 дітей додатково охопити дошкільною освітою і, таким чином, ми матимемо біля 54 тисяч вихованців дитячих дошкільних закладів, що становить 96 % від потреби»,- зауважив Ігор Івасюк. Він також зазначив, що на даний час в області на стадії завершення знаходиться введення електронної системи обліку черги дітей в дошкільні заклади (в м. Вінниці така система успішно працює вже з початку року). Програмне забезпечення, яке використовуватиметься в системі – одне із найсучасніших. Програма унеможливлює дублювання заявок, має можливість враховувати пільги дітей. Повною мірою електронна система обліку черги в дитсадки запрацює по всій території області з 1 вересня 2013 року, що дозволить створити електронну базу реєстрації дітей в дошкільні заклади.