20 квітня 2024 р.

Якість надання послуг має бути на високому рівні, - у цьому переконані працівники територіального центру обслуговування одиноких непрацездатних громадян

21.08.2018

Працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чечельницького району було проведено обстеження умов проживання громадян похилого віку, осіб з  інвалідністю, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.

Під час перевірки оцінювалась робота соціальних робітників, які здійснюють догляд та надають соціальну допомогу на дому сіл:  Попова Гребля, Вербка, Каташин та Жабокричка.

Основна частина людей похилого віку виражала свою щиру вдячність соціальним робітникам та керівництву, високо оцінюючи їх працю.  Протягом року скарг від підопічних та голів селищної і сільських рад на якість обслуговування не було. Роботу соціальних робітників, в цілому, визнано задовільною.