20 квітня 2024 р.

Висловлюємо співчуття родині загиблого Сергія Шандри

08.08.2019

Внаслідок цинічного порушення режиму тиші та підступного обстрілу в районі виконання завдань військовослужбовці одного з підрозділів морської піхоти старший матрос Олександр Шарко, матрос Владислав Рак, солдат Сергій Шандра, матрос Василь Курдов  дістали поранення, несумісні з життям.

Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3141637

За словами речника Міністерства оборони України Дмитра Гуцуляка, 6 серпня, російсько-окупаційні війська здійснили два провокаційних обстріли наших позицій. О 00:45 протягом майже години ворог застосовував озброєння БМП, гранатомети, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю по наших захисниках села Богданівки Донецької області. О 10:20 російські окупанти розпочали обстріл поблизу Павлополя.

Серед загиблих наш земляк - хмільничанин, старший стрілець І десантно-штурмового відділення І десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти Шандра Сергій Іванович, 30.03.1995 року народження.

24-річний юнак проживав у селі  Торчин Хмільницького району.  У 2013 році закінчив професійний ліцей сфери послуг, що у Хмільнику. До призову в ЗСУ працював механізатором в фермерському господарстві по місцю проживання. 28 листопада 2018 року був призваний Хмільницьким ОРВК до лав Збройних Сил України. Служив за контрактом.

У хлопця залишилася мама та сестра, батько помер.

Чечельницька районна державна адміністрація та районна рада висловлюють щирі співчуття всім родинам загиблих воїнів.

Нагадаємо:

• З 21 липня на Донбасі розпочалося "хлібне перемир'я" – безстрокова заборона на будь-яке ведення вогню, про яку домовилися у Мінську.
  • Бойовики після домовленості про "хлібне перемир’я" кілька днів дотримувалися режиму тиші, але потім знову почали обстрілювати українські позиції. 6 серпня 4 українських військових загинули у результаті таких обстрілів.
  • Начальник генштабу ЗСУ Руслан Хомчак розповів, що в момент ворожого обстрілу військові перебували в окопі і встановлювали інженерне обладнання.
  • За словами Р. Хомчака, українські військові під час обстрілу 6 серпня були готові надати відповідь ворогу, але противник після обстрілу покинув свої позиції.

Вічна та світла пам'ять Героям!