29 березня 2024 р.

Всі виборчі дільниці Вінничини вчасно розпочали свою роботу

26.05.2014

Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник під час прес-конференції у день виборів, організованої Вінницьким прес-клубом.
«Сьогодні увага всього світу прикута до виборів в Україні. Все це накладає на органи влади підвищену відповідальність» - відмітив Анатолій Олійник, - «Ми зробили все, аби забезпечити безпроблемну роботу всіх виборчих дільниць області». Таким чином, як відзначив очільник області, всі 1662 дільничні виборчі комісії та 8 окружних виборчих комісій вчасно розпочали свою роботу.
«Ми є свідками, що в нашій державі проходить демократичне волевиявлення громадян. Свідченням цього є також той факт, що прийшовши сьогодні на свою виборчу дільниці за п’ять хвилин до восьмої, я застав там близько 40 чоловік, які очікували на голосування» - відмітив Анатолій Олійник. «Я переконаний, що доля нашої країни в руках народу» - підкреслив голова облдержадміністрації.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю ОДА