02 червня 2020 р.

Вшанували багатодітних матерів в райдержадміністрації

15.05.2019

Сьогодні в райдержадміністрації відбулися урочистості до Міжнародного дня сім’ї. На святкування були запрошені багатодітні матері району, які виховують 3-х і більше дітей та є взірцем у їх вихованні. Перед присутніми виступила заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа. Вона подякувала матерям за їх повсякденну турботу, гідне виховання та розвиток творчих здібностей дітей. Із словами привітання виступили: заступник голови районної ради Наталія Крук, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Станіслав Мартинюк та Петро Гук - представник депутата обласної ради Геннадія Вацака.

Запрошені багатодітні матері  були нагороджені грамотами районної ради  та райдержадміністрації, подарунками, а Геннадій Вацак передав ще й солодощі.

Присутні мали можливість насолодитись концертною програмою, підготовленою відділом культури і туризму РДА за участі шкільної молоді.