20 квітня 2024 р.

Володимир Котенко - начальник управління АПР райдержадміністрації поінформував про хід жнивної кампанії у районі

13.07.2018

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомляє, що в районі продовжується обмолот ранніх зернових культур.

Так, проводиться обмолот озимого ячменю, якого станом на 13 липня зібрано на площі 1736 га. Урожайність озимого ячменю при цьому становить 50,0 цнт/га, валовий збір - 8700 тонн.

Господарствами району розпочато обмолот озимої пшениці, якої вже зібрано на площі 1150 га, урожайність становить 45,0 цнт/га, валовий збір - 5200 тонни.

На обмолоті працювало 37 зернозбиральних комбайни та задіяно 39 автомашин на перевезенні зерна.

Крім того, господарствами району завершено обмолот озимого ріпаку, якого зібрано з площі 2595 га. Намолочено 6600 тонни, при урожайності 25,6 цнт/га.

Одночасно зі збиранням ранніх зернових та зернобобових культур господарства району проводять підготовку грунту під посів озимих культур. Цим агрозаходом охоплено вже 4300 га.