20 квітня 2024 р.

Володимир Гройсман: Зростання економіки в 3% - це добрий початок, який треба продовжувати

15.07.2019

Нинішнє зростання економіки України на рівні 3% – це добрий початок зміцнення й розвитку України і фундамент для подальшого росту в 5-7%. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу «Україна».

Глава Уряду нагадав, що три роки тому, коли діючий Уряд приступив до виконання обов’язків, ріст економіки був «нуль». Зараз цей показник – близько 3%, що відображає зростання додаткового вироблення продукції на сотні мільярдів доларів.

«Моя мета – зростати 5-7%. Для цього потрібна, в тому числі – нова система ухвалення рішень. Нинішні 3% – це добрий початок, і його треба продовжувати», – сказав Володимир Гройсман.