25 квітня 2024 р.

19.09.2018

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на підвищенні ефективності програм підтримки фермерів, які стартували цього року в рамках урядової політики підтримки і нарощування агровиробництва. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Уряду.

Володимир Гройсман наголосив, що фермери мають стати головними набувачами ресурсів.

«Фермер має стикатися не з бюрократією, а з доступом до ресурсів. Треба змінювати структуру виробництва та управління на селі. Фермер завжди зробить і робочі місця, і якісну продукцію. І нам важливо їх підтримати. Ми тільки запустили ці програми. Зараз бачимо деякі складнощі, але треба досягти ефективності роботи всіх програм», - сказав Володимир Гройсман.

Джерело: Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України