18 квітня 2024 р.

Владислав Скальський: «Впевнений, що разом ми знайдемо формулу взаємодії, аби ефективно працювати задля майбутнього Вінниччини»

27.09.2019

Хвилиною мовчання про всіх загиблих в зоні АТО та ООС розпочала роботу 39 сесія обласної Ради. На порядок денний депутати винесли понад 60 питань. Але перш ніж приступити до їх розгляду, самоврядці надали слово голові облдержадміністрації Владиславу Скальському, аби почути його бачення функціонування та розвитку Вінниччини. Виступаючи вперше перед депутатським корпусом області, очільник регіону наголосив на співпраці усіх гілок влади задля блага рідного краю.

«Що нас обєднує  в цій залі - те, що всі ми давали присягу на служіння народу України, а громада Вінниччини є невід’ємною його частиною. І тому в нас спільні інтереси: спрямовувати усі наші дії на розвиток, на те, щоб Вінниччина ставала сильнішою і успішнішою, а люди, які вас обрали, отримали підтвердження правильності  свого вибору», -  зауважив  голова обласної адміністрації Владислав Скальський.

Під час свого виступу голова ОДА, зокрема, озвучив базові показники соціально-економічного розвитку області, а також окреслив основні акценти подальшої роботи. Очільник  Вінниччини, звертаючись до присутніх, наголосив на викликах, які сьогодні має, як держава в цілому, так і область зокрема.

«Вінничани очікують більшої уваги до своїх щоденних проблем,  бізнес - на нові економічні  інструменти, які мають бути створені і забезпечені на державному і місцевому рівні. Наші закордонні партнери очікують серйозність та наполегливість в процесі  реалізації реформування  і реалізації тих інвестпроєктів, які ми спільно робимо. І саме  від нас буде залежати, якою буде наша область завтра. Як виглядатиме вона ззовні і якою буде всерединіВінниця  і Вінницька область мені рідні. Звідси мій батько і дід. Цей зв’язок я постійно  відчував, коли  працював далеко від рідного міста і від України. І саме цей зв'язок  мене постійно повертав додому. Я намагався застосувати весь свій досвід задля рідного міста, його територіальної громади. Задля забезпечення сталості цього розвитку і створення механізмів, які унеможливлюють ручне і ситуативне керування вектором цього розвитку. На рівні міста є багато конкретних результатів. Є нові  виробництва, нові робочі місця, нові підходи до забезпечення прозорості нашої діяльності. Ці результати є невід’ємною частиною Вінницької області. А наш регіон  - лідер за темпами економічного  зростання в Україні. В цьому є особистий внесок кожного з вас. Дякую вам за це. В жодному разі ми не маємо права зупинятись на досягнутому».

Звертаючись до самоврядців, Владислав Скальський  закликав їх до ефективної співпраці. Наголошуючи на тому, що від роботи  депутатського корпусу залежить вирішення болючих та актуальних питань регіону, подальша ефективність функціонування обласних інституцій виконання та обласних програм.

«Нам разом необхідно відповідати очікуванням людей. Не політичними дискусіями, а своєю практичною діяльністю. Хотів би нагадати, що перед нами стоїть значно більший виклик, і значно важливіша проблема – це війна на Сході України. І ми не  маємо права забувати про те, що це війна  із спільним зовнішнім  ворогом. Ми не маємо права даремно витрачати  в цих умовах наш час. Я впевнений, що наша область має залишатись зразком щоденної, прагматичної  і наполегливої праці, що дає результат. В ній не повинно бути місця корупції, нехтування  верховенством права, демократичними цінностями і правами людей. Саме ці, суто Європейські принципи, повинні бути забезпечені там, де ми працюємо, і на тій території, за яку відповідаємо. Я впевнений, разом ми знайдемо формулу взаємодії, аби ефективно працювати задля майбутнього нашої області. Щоб наші діти пишались тим, що ми залишимо їм у спадок».

У свою чергу, з питаннями та пропозиціями до голови ОДА Владислава Скальського  звернулись депутати обласної Ради Жанна Дмитренко, Валерій Скрипченко, Геннадій Мазур, Ярослав Хребтій, Микола Вінничук, Володимир Барцьось, Вадим Соляник, Олег Коров’ячук, Олександр Масленніков, Юрій Яремчук та Людмила Щербаківська. Серед  порушених питань – ситуація із Джуринським  отрутомогильником, хід медичної реформи, адмінтерустрою на Вінниччині, фінансування проєктів розвитку територій ДФРР.