Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
26 травня 2020 р.
- До уваги жителів району: для отримання медичної допомоги у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19 діє телефонний номер екстреної меддопомоги 103; - «гаряча лінія» першого заступника голови райдержадміністрації з питань коронавірусу 2-14-63; - на період карантину щоденно чергують: з 7.00 до 19.00 - керівник апарату РДА Ольга Тимофієва (096-361-88-06); з 19.00 до 7.00 - перший заступник голови РДА Віталій Савчук (097-690-28-99); -

Владислав Скальський серед найперших завдань назвав примноження позитивних напрацювань, забезпечення чіткого стратегічного планування розвитку області та реалізацію основних інтегрованих проєктів

20.09.2019

 19 вересня в облдержадміністрації перший заступник керівника Офісу Президента представив нового голову Вінницької ОДА Владислава Скальського. У своєму першому вітальному слові на посаді голови облдержадміністрації Владислав Скальський зазначив:

 

«Вінниця і Вінницька область – мій дім. Цей зв'язок я відчував навіть тоді, коли працював далеко від рідного міста та України, і саме цей епізод повертав мене постійно додому. Саме тому я намагався застосувати весь свій досвід задля розвитку рідного міста і його територіальної громади. Задля забезпечення сталості цього розвитку і створення інструментів, що унеможливлюють ручне ситуативне керування ефектом цього розвитку. Ми маємо конкретні результати – нові виробництва, нові робочі місця, нові рівні зовнішньої і внутрішньої оцінки міста і його економічного середовища. І в жодному разі ми не маємо права на те, щоб зупинятися на досягнутому».

Посадовець наголосив на тому, що найголовнішим наразі є примноження всіх позитивних результатів, забезпечення чіткого стратегічного планування розвитку області і реалізація пріоритетних інтегрованих проєктів, що своїм втіленням дозволяють створити  максимальну кількість самодостатніх економічних механізмів, розвитку малого та середнього підприємництва, нових стандартів надання медичних, освітніх, адміністративних та інших послуг.

Новий очільник області акцентував увагу на тому, що контролюючі органи повинні остаточно перейти на сервісні функції, а силові структури мають гарантувати права та свободи громадян. Дерегуляція повинна збільшувати масштаби економічних змін, а місцеві адміністрації – працювати таким чином, щоб люди їм вірили.

«Вінниччина сьогодні є одним із лідерів економічного зростання країни. І в цьому є особистий внесок кожного з вас. Дякую вам! Але це ще вище піднімає планку, яка повинна слугувати орієнтиром нашого розвитку. Наша область має залишатись взірцем прагматичної, щоденної,наполегливої праці, яка дає результат. І в ній не повинно бути місця нехтуванню верховенством права, демократичними цінностями та правами людини. Саме ці європейські принципи повинні бути забезпечені там, де ми з вами працюємо, на тій території, за яку ми з вами відповідаємо. Реформування країни неможливо без довіри людей, а довіра людей – без чесного, щоденного виконання наших з вами обов’язків. Присяга на служіння народу України дається кожним державним службовцем,  і від того, яким чином ми її постійно і неухильно виконуєм, залежить довіра людей», – зауважив Владислав Скальський.


« Повернутись