26 квітня 2024 р.

Влада повинна розчищати шлях для відновлення економіки - Президент підписав закони, які сприятимуть бізнесу в Україні

01.11.2018

Під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу Президент Петро Порошенко повідомив, що підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України щодо відновлення кредитування» та Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення функціонування фінансового сектору».

«Вважаю, що Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України щодо відновлення кредитування» дуже потрібний. Влада повинна розчищати шлях для відновлення економіки. А економічний розвиток не можливий без фінансового ресурсу.  Важливим для бізнесу, наскільки я знаю із спілкування з вами, є подальше удосконалення механізмів функціонування фінансового сектору», - зазначив Президент.