28 березня 2024 р.

В.Котенко: за день район виробляє 47 тонн молока

31.07.2019

З метою нарощення кількості поголів’я великої рогатої худоби, в тому числі, корів, за рахунок інвестицій власного капіталу ТОВ АФ «Україна-О» с. Каташин у травні 2019 року розпочало реконструкцію тваринницького приміщення на 150 головомісць з будівництвом доїльного залу із сучасним обладнанням та роботодоярами. На даний час освоєно коштів на суму 5,5 млн. грн.

В перспективі на майбутнє за рахунок реконструкції та покращення умов утримання і годівлі продуктивність тварин буде поступово підвищуватися, на даний час у порівнянні з 2018 роком збільшилась виробництво молока на 1233 ц.

Завдяки тому, що рік був сприятливим для вегетації одно - і багаторічних трав заготовлено кормів: – 119 тонн сіна, 1120 тонн сінажу та 500 тонн соломи.

З початку року по господарствах району отримано 189 телят, в тому числі від корів 128 телят.

В районі створено належні умови для нарощення об’ємів виробництва та заготівлі молока, зокрема, шляхом діяльності  21 молокоприймального пункту. За день район виробляє 47 тонн молока, заготовлювачам продається 46 тонн молока, в тому числі по с/г підприємствах виробляється 6,4 т., та продається 6,1 т.

Середня ціна молока для сільськогосподарських підприємств 9,06-9,40 грн. за 1 л., для населення 4,20 грн. за 1 л.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Котенко