23 квітня 2024 р.

Вітчизняне законодавство у сфері контролю за якістю потребує адаптації

04.10.2013
Вітчизняне законодавство у сфері контролю за якістю сільгосппродукції потребує адаптації до норм ЄС - Глава держави
Вітчизняне законодавство потребує адаптації до європейських санітарних та фітосанітарних вимог стосовно виробництва сільськогосподарської продукції, умов утримання тварин. Про це сказав Президент України Віктор Янукович на відкритті Міжнародного інвестиційного форуму в Кіровограді.
«Рухаючись до ЄС, в Україні необхідно створити подібну до європейської систему узгоджених заходів контролю всього ланцюга: від виробництва сировини до готової продукції», - сказав Віктор Янукович.
«Споживач в Україні має отримувати вітчизняні продукти харчування за європейськими стандартами», - наголосив Президент.
На його переконання, за європейською практикою координатором цього процесу має стати Міністерство аграрної політики та продовольства і відповідні служби.
Як зазначив Віктор Янукович, перехід на нові технічні стандарти відкриває нові можливості для вітчизняного аграрного сектору. «Відкриття нових ринків, підвищення експорту нашої продукції (маю на увазі продукцію з доданою вартістю) - це нові інвестиції, це нові технології, це зовсім інша конкурентоспроможність нашої держави, і це майбутнє», - сказав Глава держави.