18 квітня 2024 р.

Вітаємо переможців обласного конкурсу читців «Кобзар і Україна»

18.03.2019

Відповідно до планів роботи управління культури і мистецтв облдержадміністрації, обласного центру народної творчості, відділу культури і туризму, з метою популяризації жанру художнього читання та з нагод відзначення 205-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка 13.03.2019р. у місті Тульчин відбувся обласний конкурс читців «Кобзар і Україна», в якому взяли участь переможці районного конкурсу.

Йовжин Юлія (8 років) із с. Жабокричка, яка зачитала твір Т. Шевченка «Розрита могила» та «Спіть спокійно солдатики» З.Макаренко за свою акторську майстерність здобула 1 місце в номінації «Читці» в віковій категорії від 7 до 12 років.

А в номінації «Літературно-музичні композиції»  3 місце зайняли учні Чечельницької СЗШ №1: Донцов Сергій, Коліснічеко Софія, Загородня Аліна, Попадюк Каріна, за інсценізацію фрагменту повісті «Оборона Буші» М. Старицького.

За зайняті призові місця були нагороджені дипломами та книгами.

Чечельниччина гордиться славними нащадками Шевченка, та бажає юним артистам сил та наснаги в творчому зростанні.