23 квітня 2024 р.

Вітання керівників району з Різдвом Христовим

Дорогі віряни!

Сердечно вітаємо вас зі світлим і величним святом Різдва Христового!

Крізь тисячоліття й покоління Світло Різдва зігріває серця людей і вказує шлях любові, довіри, взаємоповаги і правди. Його промені несуть радість у кожну сім’ю, у кожну домівку, у кожний куточок нашої землі, бо в ньому – велич Божа.

Прийшовши у світ, Христос дарував нам надію. Надію на перемогу добра над злом. Надію на справедливість, що настільки важлива для України в цей час непростих випробувань, які переживає наша країна.

Нехай же Господь дарує мир Україні! Нехай оберігає українських воїнів, які стоять сьогодні на захисті Вітчизни!

Нехай свято Різдва Христового, від якого беруть початок найвищі людські цінності, нагадає нам про заповіді Господні, пробудить любов до ближнього.

Хай до кожної оселі увійдуть мир і спокій. Нехай Господь береже кожну родину, множить радість та добро.

Зичимо усім міцного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності людської долі, цілющого Божого благословення! Радісних вам Різдвяних свят!

Христос рождається!

Славімо Його!

Голова райдержадміністрації                                   Голова районної ради
       Сергій ПУСТОВИЙ                                                   Сергій П