28 березня 2024 р.

Вітання керівників району з нагоди Дня рятівника

Шановні працівники служби цивільного захисту та пожежної охорони!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня рятівника!

У цей день суспільство вшановує старанну працю бійців служби «101», їхню мужність, силу і витримку. На сьогодні пожежник-рятувальник – це одна з найблагородніших професій, яка об’єднує відважних і самовідданих людей, чий високий професіоналізм, постійна готовність до самопожертви забезпечують кожній українській родині надійний захист.

Мужність та героїзм рятувальників, які неодноразово на практиці доводили свою відданість обраній професії, свідчать про те, що особовий склад підрозділів сьогодні в змозі вирішувати завдання, поставлені перед службою.

«Запобігти! Врятувати! Допомогти!» - ці слова є девізом вашої  служби, який засвідчує гуманність та жертовність вашої професії. Тож нехай ваша відданість справі, готовність захищати національні багатства і, насамперед, здоров’я  та життя людей, ніколи не вичерпуються і надихають вас на нові досягнення.

Впевнені, що ваш високий професіоналізм, здатність приймати відповідальні рішення, відданість присязі, честі й дорученій справі, помножені на знання і досвід, будуть і надалі спрямовані на достойне виконання завдань в ім’я зміцнення Української держави.

Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, здійснення задуманого і якомога менше тривожних викликів!

Голова райдержадміністрації                         Голова районної ради
      Сергій ПУСТОВИЙ                                          Сергій П'ЯНІЩУК