20 квітня 2024 р.

Вітання керівників району з нагоди Дня енергетика

22.12.2018

Шановні працівники енергетичної галузі району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня енергетика!

Від вашого професіоналізму залежить злагоджена робота промисловості та ключових сфер господарства. Своєю сумлінною і наполегливою працею ви забезпечуєте світло і тепло в оселях жителів Чечельницького району.

Сердечно дякуємо вам, шановні енергетики, за відповідальне ставлення до виконання покладених на вас обов’язків, відданість обраній професії.

Бажаємо вам безаварійної роботи та трудових звершень, впевненості в завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя! Нехай у ваших родинах панують мир, щастя і злагода.

Голова райдержадміністрації                                   Голова районної ради
     Сергій ПУСТОВИЙ                                                        Сергій П
ЯНІЩУК