25 квітня 2024 р.

Вітання керівників району з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації – всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів. Телебачення, радіо, телефон, пошта та Інтернет стали тим інструментом, за допомогою якого рівень контактування і швидкість реагування підвищились у тисячі разів. І щодня ви відкриваєте все нові можливості спілкування.

Переконані: ви докладатимете усіх зусиль для забезпечення об’єктивного інформування наших громадян про суспільно-політичні, економічні та культурні події, для побудови в Україні інформаційного суспільства.

Бажаємо всім вам професійного зросту, творчих ідей та втілення їх у життя, невичерпної енергії, натхнення і процвітання, здоров’я, гарного настрою сьогодні та завжди.

Хай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                                          Голова районної ради

Сергій ПУСТОВИЙ                                                                         Сергій П’ЯНІЩУК