13 липня 2020 р.

Вітання керівників району з Днем молоді

26.06.2020

Дорогі друзі!

Прийміть наші щирі вітання з Днем молоді, який ми за традицією святкуємо у ці прекрасні літні дні!

Саме в молоді роки закладається фундамент на все майбутнє життя. Тому важливо правильно скористатися всіма перевагами вашого прекрасного віку. Сьогодні ваш час. Тож учіться, працюйте над собою, розвивайтеся духовно, інтелектуально, фізично! Дерзайте і перемагайте!

Ви – майбутнє нашої країни. Любіть свою Вітчизну не на словах, а конкретними добрими справами. Нехай ваші молоді енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знайдуть гідне втілення в особистому та суспільному житті, бізнесі та виробництві, науці, мистецтві, спорті, громадській та політичній діяльності.

Будуйте таку Україну, якою ви хочете її бачити, – успішну, процвітаючу державу заможних громадян.

Бажаємо усім, хто молодий не лише роками, але й духом, міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежності в думках. І, звичайно, драйву та сил втілити в життя те, до чого ви прагнете!

З повагою,

Перший заступник голови РДА                                                  Голова районної ради

Віталій САВЧУК                                                                   Сергій П’ЯНІЩУК