Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
13 липня 2020 р.
- До уваги жителів району: для отримання медичної допомоги у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19 діє телефонний номер екстреної меддопомоги 103; - «гаряча лінія» першого заступника голови райдержадміністрації з питань коронавірусу 2-14-63; - на період карантину щоденно чергують: з 7.00 до 19.00 - керівник апарату РДА Ольга Тимофієва (096-361-88-06); з 19.00 до 7.00 - перший заступник голови РДА Віталій Савчук (097-690-28-99); -

Вітання керівників району з Днем Конституції України

26.06.2020

Шановні земляки!

 Щиро вітаємо вас з одним із найважливіших державних свят – Днем Конституції України! 24 рік минув відтоді, як наша країна отримала цей важливий, основоположний для новітньої держави документ. Разом з прийняттям Конституції в українському літописі почався новий етап розвитку демократії, адже вперше в нашій державі людина, її права і свободи визнані найвищою цінністю.

Сьогодні для нас, українців, цей день надзвичайний, але він сповнений не тільки радістю, але й тривогами. Вже вкотре ми святкуємо День Конституції в умовах війни та переживаємо непрості часи реформування країни.  Віримо, що ми з усім впораємося та переживемо тяжкі часи, адже за останні роки ми стали більш сильнішими, мужнішими та милосердними один до одного.

Інтегруючись у європейський простір, ми повинні пам’ятати, що виконання та дотримання законів має стати для нас життєвою та громадянською позицією.

Бажаємо усім успіху, процвітання і натхнення для нових звершень. Нехай свято демократії зміцнює почуття гордості за свою країну та відкриває нові перспективи для поступального і безперервного розвитку української держави!

З повагою,

Перший заступник голови РДА                                                      Голова районної ради

          Віталій САВЧУК                                                                        Сергій П’ЯНІЩУК


« Повернутись