27 квітня 2024 р.

Вітання керівників району з Днем Державного Прапора України

23.08.2018

Шановна громадо району!

Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора України!

Щороку напередодні Дня незалежності України ми вшановуємо одну із головних національних святинь – Державний Прапор України.

Наш синьо-жовтий стяг є уособленням національної єдності, честі і гідності. Під ним народ України сьогодні знову відстоює територіальну цілісність своєї суверенної держави, свої права та свободи, можливість бути вільним, будує країну, засновану на демократичних цінностях, досягає звершень у різних сферах суспільного життя.

Мить, коли піднімається Державний Прапор України, - це момент піднесення, який сповнює наші серця гордістю. Синьо-жовтий прапор є тим об’єднавчим символом, що, незалежно від національності, мови спілкування, віри, гуртує нас в одне ціле – Український народ.

Нехай наш національний стяг гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших помислах та починаннях в ім’я розбудови та розквіту Української держави!

Голова райдержадміністрації                      Голова районної ради
    Сергій ПУСТОВИЙ                                        Сергій П'ЯНІЩУК