19 квітня 2024 р.

Вітання керівників району учасникам бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!
Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. Нині, у 31-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але священною є пам’ять про Ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України в зоні АТО (ООС). Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру, і, як ніхто, усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Ви є взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Вітаємо з цією пам’ятною датою вас, ветерани Афганської війни, що повернулися на рідну землю, вкриті бойовою славою, вітаємо ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі.

Низький уклін вам, миротворці. Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!
Наснаги вам, щастя, радості, успіхів у праці на благо родини, Чечельниччини та рідної України!
Честь і слава Вам, шановні ветерани Афганістану!
Слава Україні!
Героям Слава!

З повагою,

Перший заступник голови                                         Голова