28 березня 2024 р.

Вітання керівників району християнам західного обряду з Різдвом Христовим

Шановні жителі району – християни західного обряду!

Від щирого серця вітаємо вас зі світлим і величним святом Різдва Христового!

Протягом тисячоліть свято Різдва несе радість у кожну сім'ю, у кожну домівку і єднає християн навколо одвічних життєдайних істин, наснажує благодатними євангельськими чеснотами, обдаровує надією.

Світле і радісне Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Цього дня кожен з нас чекає з нетерпінням, прохаючи у Господа благословення та дякуючи Йому за те, що Він зі своєї великої любові та милості послав на землю Спасителя світу.

Щиро бажаємо, щоб ці святкові дні сповнили ваші серця любов’ю, а душі – теплом та вірою у перемогу добра.

Нехай разом зі світлом першої Різдвяної зорі увійдуть у ваш дім  радість і щастя, злагода і добробут. І хай завжди панують у ньому мир, взаєморозуміння та любов.

Зичимо всім благодаті Господньої, міцного здоров’я, життєвих і духовних здобутків.

Гарних вам і радісних Різдвяних свят!

Голова райдержадміністрації                                Голова районної ради
     Сергій ПУСТОВИЙ                                                  Сергій П