29 березня 2024 р.

Вітання керівництва району з Днем медичного працівника

19.06.2015

Шановні медичні працівники!
Сердечно вітаємо вас із професійним святом!
Здоров’я – головне багатство, без якого неможливе і повноцінне життя, тому ваша праця завжди була і залишається затребуваною і шанованою. Від вашої кваліфікації та професіоналізму багато чого залежить у справі збереження здоров’я людей. Новий час висуває нові вимоги. Ми впевнені, що ви успішно впораєтеся з поставленими  завданнями.
         Сердечно вітаємо всіх лікарів, медичних працівників, технічний персонал системи охорони здоров’я району з Днем медичного працівника.
Бажаємо вам, всім вашим колегам здоров’я, благополуччя в родині, стабільності і миру в нашому суспільстві, щоб медики з найбільшою віддачею могли застосовувати свій досвід, знання і вміння в справі захисту захисту здоров’я та життя людей.

С. Пустовий, голова райдержадміністрації
С. Шепітко, голова районної ради