19 березня 2024 р.

Віталій Савчук: Про результати ПЛР-тестів та профілактику захворювання

29.05.2020

Від початку введення карантину медичними закладами Чечельницького району відібрано 47-ПЛР тестів з підозрою на захворювання викликаного 2019-nCoV. Сьогодні надійшли результати із обласної вірусологічної лабораторії по останніх 5-ти тестах. Усі тести мають від’ємний результат. Тобто, на даний час у Чечельницькому районі не підтверджено жодного випадку захворювання на коронавірусну хворобу. Але це не є приводом для нехтування правилами безпеки.

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

1.            часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;

2.            під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;

3.            якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;

4.            не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Джерела з актуальною інформацією щодо випадків захворовання спричинених новим коронавірусом:

·              Рекомендації ВООЗ для громадськості та професійної спільноти

·              Сторінка Центру громадського здоров’я України

·              Сторінка Міністерства охорони здоров'я Україна

А також вся актуальна інформація – на офіційному веб-сайті Чечельницької райдержадміністрації http://rda.chechelnik-rada.gov.ua/golovna-podiya-dnya/.

Шануймося!