28 березня 2024 р.

Вітали держслужбовців з нагоди професійного свята

23.06.2015
23 червня  в залі засідань адмінбудинку відбувся урочистий західз нагоди професійного свята – Дня державної служби. Держслужбовців в цей день вітали   голова райдержадміністрації  Пустовий С.М., заступник голови райдержадміністрації  Беседа О.В., заступник голови районної ради   Гук П.І.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня державної служби Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради були нагороджені :
Бучацька Валентина Станіславівна – провідний спеціаліст персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та з питань соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці УПСЗН Чечельницької РДА;
Іващенко Валерій Анатолійович– головний спеціаліст відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції управління АПР Чечельницької РДА;
Сандурська Тетяна Миколаївна– начальник відділу прогнозування та аналізу доходів фінансового управління Чечельницької РДА;
Шестаківський Олег Валерійович– завідувач сектору цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Чечельницької РДА
Разом з тим, Почесною грамотою облдержадміністрації і обласної Ради за свою відмінну діяльність нагороджені : головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Деменчук Галина Василівна та головний спеціаліст сектору правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації Наталія Тимофіївна Никитюк.