24 квітня 2024 р.

Випуск 2013 року в загальноосвітніх закладах району

03.06.2013
02 червня 2013 року для всіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів району, педагогічних колективів шкіл відбувались святкові заходи –  випуск 2013 року. В цей святковий день, окрім привітань, побажань вдалого обрання майбутньої професії тепер уже майже дорослим юнакам та дівчатам  були вручені  атестати про загальну середню освіту та відзначено кращих учнів-медалістів, які  під час навчального процесу проявили відмінні знання. Не залишились осторонь свята випускників і посадові особи району. Зокрема, голова райдержадміністрації М. Качинський був присутнім на урочистостях з нагоди випуску учнів КЗ «Чечельницька СЗШ №1», який відбувався в приміщенні районного будинку культури.
         За інформацією відділу освіти райдержадміністрації у 2012-2013 навчальному році 103 випускники 11 класів району отримали повну загальну середню освіту, 10 із них нагороджено Золотою медаллю, Срібною – 2 випускники.